Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia

6 km

Zatorland

Park Rozrywki Zatorland

8,3 km

Muzeum Auschwitz-Birkenau, Oświęcim

Muzeum Auschwitz-Birkenau, Oświęcim

9,4 km

Paintball Zator 

Paintball Zator 

9,2 km

Zamek Lipowiec, Babice

Zamek Lipowiec, Babice

12 km

Mini Zoo Kucyk, Inwałd

Mini Zoo Kucyk, Inwałd

15 km

Inwałd Park

Park Miniatur Świat Marzeń, Inwałd

15,7 km

Dinolandia, Inwałd

Dinolandia, Inwałd

15,9 km

Drezyny Regulice 

Drezyny Regulice 

16,8 km

Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, Wadowice 

Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, Wadowice 

17,7 km

Zamek Tenczyn w Rudnie

Zamek Tenczyn w Rudnie

21,5 km

Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska

29,1 km

Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie

Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie

32,4 km

Kraków Rynek

Kraków Rynek

44,1 km

Alpaca Park - Alpaki z Winnego Wzgórza

Alpaca Park – Alpaki z Winnego Wzgórza

57,1 km

Jesteśmy przekonani, że pobyt na naszym kempingu dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i doskonałej rozrywki. Oprócz pięknej przyrody, nasze położenie blisko licznych atrakcji sprawia, że jesteśmy doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Oto kilka z najciekawszych atrakcji, które polecamy zwiedzić w pobliżu naszego kempingu:

  1. Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce. Przygotuj się na ekscytującą podróż pełną emocji i niezapomnianych przygód. To miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością! Od emocjonujących rollercoasterów, przez spektakularne zjeżdżalnie wodne, po kolorowe karuzele – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!
  2. Park miniatur Inwałd to niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk będziesz podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. Znajdziesz tu wszystkie obiekty, które szanujący się turysta wyruszający w podróż dookoła świata powinien koniecznie zobaczyć.
  3. Zatorland to wyjątkowy punkt na mapie Europy. Znajdziesz tu Park Ruchomych Dinozaurów! Wśród 100 rozmaitych gatunków tych ogromnych zwierząt możemy spotkać aż siedemnaście dinozaurowych rodzin zamieszkujących dino park. Co ważne, większość z nich jest w pełni interaktywna – można zobaczyć, jak się poruszają, a nawet usłyszeć…jak ryczą! Możliwość obcowania z tak ogromnymi dinozaurami pozwala odkrywać niezwykłość świata, który już dawno nie istnieje. Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie świetnie bawić się w dinozatorlandzie, a doświadczenia tu zdobyte zostaną z Wami na długo.
  4. Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie: Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem przyrody, fotografem czy poszukiwaczem spokoju, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie oferuje niezliczone możliwości. Ta przepiękna oaza natury na pewno spełni Twoje oczekiwania i zapewni niezapomniane chwile. Zapraszamy Cię do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i czerpania radości z każdej dobrze wykorzystanej chwili spędzonej na jego terenie. To idealne miejsce, aby oderwać się od codzienności i zatopić się w pięknie otaczającej przyrody.
  5. Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach to jedyna w Małopolsce idea łącząca pasję do kolejnictwa oraz turystyki, a jej podstawę stanowi linia kolejowa nr 103, oddana do użytkowania w 1899 roku. Jest to najpiękniejszy szlak kolejowy w Polsce, pełny bogactwa przyrodniczego i geologicznego. Jego niezwykłość możesz podziwiać z pokładu piętnastu 4-osobowych drezyn rowerowych (napędzanych przy pomocy mięśni Twoich nóg) oraz jednej drezyny ręcznej.
  6. Twój pobyt w Alpaca Park rozpocznie się od wizyty w Alpakarni, gdzie możesz pogłaskać i nakarmić te urocze zwierzęta, a także wysłuchać interesującej prelekcji na temat ich życia i zwyczajów. Następnie wyruszycie na spacer razem z alpakami, docierając do punktu widokowego, skąd rozpościera się przepiękny widok na okolicę. To idealny moment, aby uwiecznić te niezapomniane chwile na zdjęciach i filmach oraz podzielić się nimi z innymi. Przyjdź i odkryj urok tych wyjątkowych stworzeń oraz spędź niezapomniane chwile na łonie natury!